Резюме маркетолога приклад

Маркетинг, якщо дослівно перекладати з англійської – це «ринкування». Всі дії, які потрібно проводити на ринку товарів і послуг – це і є маркетинг. Кінцева мета – прямий продаж і отримання прибутку. В умовах надвиробництва і зниження купівельної спроможності споживачів це не просто, а вимагає підготовчих дій. Саме створенням умов для успішних продажів і займається маркетолог.

Інтернет-маркетологів в вишах не готують, але попит на них величезний. Це пов’язано з тим, що діджіталізація проникає в усі сфери життя. Багатьом бізнесмена необхідні люди, які з оффлайн переведуть їх в онлайн. У більшості з підприємців не вистачає знань, щоб, наприклад, рекламуватися в фейсбуці, вести сторінку в інстаграмі тощо. Потрібні фахівці в дефіциті, тому інтернет-маркетолог – перспективна і дуже затребувана професія.

Як працює маркетолог

Можна працювати без прив’язки до офісу. Багато фахівців беруть кілька компаній і ведуть їх з дому. Все, що потрібно – гаджет і інтернет. Смартфон проблеми не вирішує, оскільки потрібно створювати файли, і не тільки в ворді. Це називається фріланс.

Інший варіант – працювати в офісі. У цьому випадку зарплата фіксована, витрачається час на дорогу, звужуються можливості для підробітків, але розширюються перспективи просунення на соціальному щаблі.

Робота за відсоток від прибутку називається партнерство. Фахівець повинен забезпечити цей прибуток, а це під силу тільки дуже досвідченим професіоналам.

Скільки платять

Робота в офісі. Тут все строго індивідуально. Домовленість залежить від рівня кваліфікації маркетолога.

Фріланс. Знову ж таки, як домовитеся. В Україні розцінки на фріланс сильно впали. Якщо раніше ведення сторінки в інстаграмі оцінювалося в $500, то тепер добре, якщо вдасться знайти за $200, а то і $100. Але тут не останню роль відіграє везіння, а воно приходить до тих, хто його шукає.

Партнерство. Маркетолог на партнерстві – це еліта професії. Заробіток тут може обчислюватися десятками тисяч долярів. Але фахівець повинен забезпечувати високий прибуток для компанії постійно.

Базові інструменти маркетингу

До них відносяться:

  • таргетована реклама;
  • контексна реклама;
  • ведення сторінок в соцмережах;
  • створення сайтів;
  • інше.

Контент менеджер займається рекламою, а трафік менеджер аналізує ринок, забезпечує стратегію просування товарів і послуг. Робота з контентом вимагає філологічних здібностей, а трафік – математичних.

Як влаштуватися на роботу

Рідко хто знаходить роботу за допомогою знайомих, «сарафанного радіо» тощо. Головний засіб пошуку роботи – спеціалізовані сайти. В Україні їх багато, найвідоміші дошки рекламних оголошень – Work.ua, rabota.ua, olx, ria.com і безліч інших. Практично на всіх подібних дошках вимагають завантажити резюме маркетолога.

Резюме маркетолога – що це

Резюме має видати потенційному роботодавцю повну інформацію щодо претендента. Воно не повинно бути коротким – інакше зацікавлена особа просто нічого не дізнається про майбутнього співробітника. Не можна впадати і в іншу крайність – занадто докладно розписувати свої чесноти, що не стосуються справи. Наприклад, нікого не цікавить, чи вмієте ви танцювати – до маркетингу це не має відношення. Щоб уникнути подібних помилок, варто дотримуватися загального зразку резюме.

На нашому сайті можна подивитися зразок, як писати резюме маркетолога, яка інформація повинна там міститися тощо.

Резюме маркетолога – приклад

ПРІЗВИЩЕ ІМ’Я ПО БАТЬКОВІ

Контакти:

м. Київ (адресу докладно не вказуємо)

т. 011-111-22-33

email: [email protected]

телеграм: ххх

вайбер: ххх

Фах

Маркетолог / маркетолог-аналітик / копірайтер

Очікуваний рівень оплати праці

15 000 грн.

Графік роботи

Повний робочий день

ДОСВІД РОБОТИ

ТОВ “МДЦ”: з липня 2011 по теперішній час

Посада: Маркетолог інтернет проекту (Інтернет-магазину)

Обов’язки:

Розвиток інтернет напрямків компанії

  • Проведення маркетингових досліджень
  • Створення структури і дизайну інтернет проекту
  • Робота з підрядниками по створенню інтернет-ресурсу
  • Підбір та аналіз ключових слів і фокусних фраз веб-ресурсу
  • Аудит сайту, проведення заходів по оптимізації веб-ресурсу для пошукових машин

Результати:

Збільшилося відвідування сайту, внаслідок чого роздрібних і оптових замовлень стало більше, проект став прибутковим. Прибуток зріс на 15%.

ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ

(докладно перерахувати потрібне)

Володіння ПК

Програми:

  • Microsoft Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Outlook
  • тощо (вказати всі, також вузькоспеціалізовані)

Знання мов:

  • російська (українська)– рідна;
  • українська (російська) – друга рідна;
  • англійська – рівень (вказати потрібне);
  • французька – читаю і перекладаю з словником;
  • польська – туристичний розмовний;
  • тощо.

Важливі примітки

Деякі відомості в резюме маркетолога не вказують, наприклад, вік та сімейний стан.

На співбесіді можуть запитати про наявність і кількість дітей. Якщо жінку про це спитали – є шанс, що їй запропонують посаду. Роботодавцю важливо, щоб хворі малі діти співробітниці не заважали її праці у фірмі. Це не формальна, але поширена практика. Це стосується і віку.

Сімейний стан(заміжня, розведена тощо) взагалі вважається неприйнятним питанням. Якщо жінку про це спитали, є сенс замислитися про харасмент.

Адреса відноситься до конфендіціальних відомостей. При оформленні її вказують в анкеті у відділку кадрів, але в резюме писати не потрібно.

Важливо звернуть увагу на знання мов. Якщо тільки те і вмієте, що спитати, наприклад, чеською, скільки це коштує – треба зазначити це в резюме.

Кожне резюме маркетолога складається під конкретні умови. Просто закачати резюме на сайт по працевлаштуванню не ефективно.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцінок немає)
Loading...