Загальна характеристика на студента з місця навчання зразок

Документ з назвою «Характеристика на студента» подається за вимогою вповноважених органів, наприклад у воєнкомат, у випадку переведення в інший учбовий заклад, прийняття на роботу тощо. Характеристика на студента може стати одним із доказів у громадянській справі.

Як складається характеристика на студента з навчального закладу

У більшості випадків характеристика складається самим студентом в залежності від цілі її надання. Такий обов’язок може бути покладений на куратора групи, де він навчається. У будь-якому випадку, такий документ має свою структуру і зміст.

Характеристика – це завжди оціночний документ. Оскільки для студента одним з основних показників є академічна успішність і відсутність заборгувань по дисциплінам, такі відомості у обов’язковому порядку мають бути включені в документ.

Для підготовки характеристики на студента з місця навчання знадобляться такі відомості: про результати ЗНО, результати здачі екзаменів і заліків, захисту курсових робіт, участь у громадському житті університету, культурному житті. Особливості характеру виходячи із взаємовідносин з одногрупниками, іншими студентами ВНЗ або коледжу, викладачами.

Структура характеристики на студента з місця навчання

Документ складається на фірмовому бланку учбового закладу із зазначенням повного його найменування і адреси. Ми пропонуємо наступний алгоритм підготовки документа:

  • Вказати П.І.Б. студента, дату його нарождення, дату вступу до учбового закладу, факультет, курс, форму навчання, номер групи, результати при вступі
  • Академічна успішність, середній бал, результати захисту курсових робіт, спеціалізація (якщо вона є)
  • Участь у громадському житті учбового закладу, конференціях, олімпіадах, наявність наукових розробок, публікації у наукових виданнях
  • Особливості характеру, темпераменту і взаємовідносини у колективі і з викладачами

Характеристика на студента з місця навчання підписується деканом факультету з проставленням дати надання.

Зразок характеристики на студента з місця навчання

Характеристика

На студента Національного технічного університету України

“Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

Хоменко Миколи Денисовича

Хоменко Микола Денисович, 13 вересня 1996 року нарождення, являється студентом НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського з 20.07.2014р. В даний час навчається на 4 курсі Інженерно-хімічного факультету на денній формі, навчальна група ІХ-415. Зарахований на бюджетне місце, результати ЗНО – 272 бали.

За час навчання зарекомендував себе сумлінним і дисциплінованим студентом. Середній бал академічної успішності студента – 4,3, заборгованостей з дисциплін не має, труднощів у навчанні не відчуває. Успішно захистив курсові роботи наприкінці 1 і 2 курсів з оцінкою «відмінно». Пропусків лекцій і семінарів без поважної причини не допускав.

Приймає активну участь у громадському житті університету, приймав участь у наукових конференціях МАН України, також приймає участь у організації урочистих подій ВНЗ.

За характером студент Хоменко спокійний, доброзичливий. Уникає конфліктів, привітний і товариський. На критику реагує правильно. Серед студентів групи ІХ-415 користується заслуженою повагою. З викладачами ввічливий і тактовний. Приймає активну участь в роботі на семінарах і наукових дослідженнях.

Дана характеристика надана для пред’явлення за місцем вимоги.

Куратор групи ІХ-415                                              Приходько Н.С.

Декан інженерно-хімічного факультету                   Гмиря А. Б.

(будь який актуальний  рік) 21.04.2022 р., або 21.04.2024 р.

Схожі статті

One comment
  1. Потрібні зразки характеристики на студента практиканта, напишіть будь ласка, єл. пошту залишив вашому консультанту

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 оцінка, середня: 5,00 із 5)
Loading...